Technik výstavby a údržby_Bernolákova 1, Trnava

Náplň práce:

  • vykonávanie obhliadok miest budúcich inštalácií,
  • vykonávanie inštalačných a servisných prác na sieti operátora a ostatných telekomunikačných zariadeniach,
  • zapájanie a odovzdávanie služieb operátora zákazníkom,
  • realizácie počitáčových sietí, káblových prepojov FTP, optické vlákna,
  • vykonávanie inštalačných a servisných prác u zákazníka operátora,
  • vykonávanie pravidelnej starostlivosti a nastavovanie prvkov v teréne na sieti operátora.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, kde je možnosť zaučenia a následne ďalší kariérny rast.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

  • 1000 - 1200 € - v závislosti od schopností a skúseností kandidáta + príplatky

Požiadavky:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Odborné predpoklady a zručnosti:

  • vodičský preukaz skupiny B
  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa min. §21, §22, §23 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.
  • platné osvedčenie o práci vo výškach

Dátum nástupu:

  • dohodou

Ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS),
  • široká ponuka finančných aj iných benefitov,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • technické vybavenie zamestnancov
  • profesionálny a osobný rozvoj

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Kontakt:
OTNS, a.s.
Katarína Pálešová
Vajnorská 137
83104 Bratislava
mobile: +421 948 030 254
email: katarina.palesova@otns.sk